Stavíme Vám sen2018-11-08T15:47:53+00:00

STAVÍME VÁM SEN

JONÁŠ A JEHO PARTA vyzývají spolky, svazy a kluby s provozovnou či sídlem v Kolíně. Pošlete své stavební sny, my Vám vítězný sen postavíme!

V pondělí 22. října jsme odstartovali projekt STAVÍME VÁM SEN. Na jeho konci bude splněný sen v hodnotě 100 000 korun, který zrealizují kluci ze SOŠ a SOU stavební Kolín. V tuto chvíli JONÁŠ A JEHO PARTA ze stavebky vyzývají, aby se spolky, svazy a kluby s provozovnou či sídlem v Kolíně zapojily a poslaly nápady, jak a čím by chtěly stavebně vylepšit své základny a místa, kde provozují své aktivity. Následovat bude hlasování veřejnosti. Právě veřejnost totiž vybere nejlepší, nejzajímavější a nejpotřebnější nápad, který se bude díky finančním partnerům realizovat. JONÁŠ A JEHO PARTA jsou připraveni udělat maximum pro dobrou věc a ukázat, že řemeslo je cool!

Přihlásit projekt

Důležité termíny soutěže

 • od 22. 10. do 12. 11. 2018 přihlašování projektů

 • 15. 11. 2018 schvalování projektů

 • od 23. 11. 2018 do 10. 12. 2018 probíhá veřejné hlasování kde hlasuje veřejnost a dává hlasy jednotlivým schváleným projektům. Hlasovat může kdokoliv. Každý hlasující má k dispozici 3 hlasy, které musí vyčerpat a může je buď dát pouze 1 projektu, nebo je rozdělit mezi více projektů.

  Hlasování probíhá na webu pořadatele, kde po kliknutí na tlačítko Hlasovat bude hlasující automaticky přesměrován na web Mobilního rozhlasu (partnerský web pořadatele) a následně po odeslání hlasů bude přesměrován zpět. Ověření hlasujícího probíhá prostřednictvím zadání telefonního čísla, na které je obratem odeslána SMS s číselným kódem, který je potřeba zadat, a následně je možné realizovat samotné hlasování a potvrdit jej tlačítkem Odeslat. Z každého telefonního čísla je tak možné hlasovat pouze jednou. Telefonní číslo hlasujícího bude využito výhradně za účelem jeho validace a nezpracovává se k dalším účelům.

 • vyhlášení vítězného projektu dle výsledků veřejného hlasování

Více informací k jednotlivým fázím naleznete v bodu č. 4 plné verze podmínek účasti v soutěži.

Jonáš a jeho parta

Jonáš

Honza

Vašek

Petr

Dominik

Taras

Podmínky účasti v soutěži Stavíme Vám sen

Jedná se o zkrácenou verzi uváděnou na propagačních materiálech a webové stránce soutěže. Zkrácená verze nenahrazuje plnou verzi! Přihlášením projektu do soutěže vyjadřujete svůj výslovný souhlas s plnou verzí podmínek účasti a zavazuje se ji dodržovat, proto doporučujeme se s ní seznámit – k dispozici je v PDF níže.

 1. Pořadatel soutěže je společnost better place, s.r.o.
 2. Soutěž probíhá od 22. 10. 2018 do 11. 12. 2018 na webu pořadatele – www.lepsimisto.cz.
 3. Účastník soutěže má bydliště v ČR, dosáhl věku min. 18 let, je členem spolku, svazu, nebo klubu s provozovnou či sídlem v Kolíně (využívané prostory mohou být i pronajaté např. od města či školy), za nějž přihlašuje projekt prostřednictvím formuláře „Přihlaste svůj projekt“ na webu pořadatele, a je oprávněn jeho vedením k přihlášení projektu do soutěže a k vystupování jako odpovědná osoba projektu, čímž se stává kontaktní osobou projektu. Jeden spolek, svaz, nebo klub může mít přihlášených více projektů za podmínky, že u všech bude stejný účastník, tj. odpovědná osoba. Definici spolku, svazu a klubu naleznete v plné verzi těchto podmínek.
 4. Pro správné přihlášení projektu do soutěže je nutné uvést název spolku, svazu, nebo klubu s provozovnou či sídlem v Kolíne, jméno a e-mail odpovědné osoby, adresu místa realizace předmětu projektu (ulici, č.p., obec, PSČ), název projektu a popis projektu. Dále přiložit fotodokumentaci předmětu projektu, vypracovaný rámcový rozpočet projektu, jenž představí náklady na materiál v hodnotě 50.000 Kč + DPH a zároveň nezapočítává náklady projektové, stavební a produkční práce. Dle uvážení lze přiložit další detaily projektu.
 5. Výherce, tj. odpovědná osoba vítězného projektu, bude informován o výhře v soutěži nejpozději do 7 dnů od ukončení soutěže na e-mailové adrese, kterou uvedl. Oznámení vítězného projektu veřejnosti bude komunikováno přes sociální sítě a web pořadatele.

Podmínky účasti se řídí platným právním řádem České republiky a osobní údaje zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, více viz plná verze podmínek účasti.

Plná verze pravidel
Tisková zpráva
Plakát

Přihlaste svůj projekt

Místo realizace projektu:

50

500

Vložte dokumenty k projektu (povolené formáty: foto - jpg, jpeg, png; ostatní - docx, pdf, xlsx; max velikost souboru: 5mb):

Foto:*

Rámcový rozpočet (viz pravidla projektu):*

Podrobnější popis projektu:

Generální partneři:

Partneři: