en | cs

K tomu, abyste mohli poslat uživateli zprávu nebo sledovat aktivitu uživatele, se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat.

Zavřít
Vratislav Renner

Vratislav Renner

Městský úřad Slaný - Administrativní správce LM

Slaňák od roku 1944 :-)

Uživatele sleduje 2 lidé Poslat zprávu

Kontakty

Telefon: 721464080

E-mail: [email protected]

Poslední aktivita

19.9.2018 Aktualizace stavu TIPu Čekárny, v nichž čekat je za trest (škoda, že přes fotografii nelze zprostředkovat ten zápach v parnu), plevel až metr vysoký, všude nedopalky a odpadky v zákoutích se zelení. Nešlo by odplevelit, uklidit a čekárny vystrikat vapkou?
18.9.2018 Aktualizace stavu TIPu Druhou nocí nesvítí lampa před domem čp. 180 ve Kvíci - před dopravní značkou označující hlavní silnici. Díky.
18.9.2018 Aktualizace stavu TIPu Druhou nocí nesvítí lampa před domem čp. 180 ve Kvíci - před dopravní značkou označující hlavní silnici. Díky.
13.9.2018 Aktualizace stavu TIPu V Lázeňské ulici i v ul. Nezamyslově dochází (po zakrytí potoka - dnes místo pro parkování automobilů???!!!) při přívalových, či trochu větších deštích, k záplavám ulic!!! V ulici se propadem do narušené kanalizace vytvořil velký otvor, který při posledním přívalovém dešti velmi pomohl odvodnit řeku, která se v ulici vytvořila. Nyní byla pod otvorem odkryta narušená kanalizace. To navozuje jasnou představu, že v tomto místě by měla být vytvořena vpusť - pokud možno co největšího průměru - možná i zamřížovaný otvor 1m x 1m. To by lidem v ulici velmi pomohlo při případných dalších záplavách. Na posledním snímku je vidět vybraná suť (kameny) z kanalizace - nikoliv nyní, ale asi před měsícem - a na pravé straně je již velmi zaschlé větvoví u zábrdlí potoka na které bylo již upozorňováno v jiném TIPU, ale jak vidno bez úspěchu - upozorňuji tedy znovu a je mi skutečně nepochopitelné, že nemůže přijet multikára z TS a bordel odvézt.
13.9.2018 Aktualizace stavu TIPu U veřejných wc chybí cedule, jediná informace je umístěna na společné ceduli s městským kinem. Neznalí tak zamíří rovnou do kina kde hledají toalety. Na dveřích veřejných wc krom otevírací doby není žádné info o provozovazeli či tel. číslo.