en | cs

K tomu, abyste mohli poslat uživateli zprávu nebo sledovat aktivitu uživatele, se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat.

Zavřít
Ondřej Čečrdle

Ondřej Čečrdle

Vedoucí odboru Odbor životního prostředí MÚ Slaný

Uživatele sleduje 1 člověk Poslat zprávu

Kontakty

Telefon: 312 511 111

Web: http://www.meuslany.cz

Poslední aktivita

16.4.2018 Nové další info k TIPu O tomto problému byla na firma AVE Kladno s.r.o. uvědoměna na společném jednání. Během tohoto týdne by měla firma představit návrh řešení, který Odbor ŽP zváží a následně bude iniciovat další postup.
16.4.2018 Nové další info k TIPu Dobrý den. Pakliže bude zápach v lokalitě opět cítit, prosím o uvědomění Odboru ŽP, následně situaci prověříme a na případných dalších opatření budeme spolupracovat s laboratoří v Ústí nad Labem.
3.4.2018 Aktualizace stavu TIPu Strom se nachází u vyhlídky na lom
27.3.2018 Aktualizace stavu TIPu Dle informaci z predesleho tipu melo dojit k rozsizeni poctu kontejneru a cetnosti jejich svozu. Na konci brezna 2018 je situace stale stejna, kontejnery exponovane u hlavni komunikace jsou plne jakykoliv den v tydnu. V souvislosti se stavbou v ulici Na Vysluni se zacal v kontejnerech objevovat i stavebni odpad. Vytrideny odpad z domacnosti tak neni kam davat a pokud tato situace bude trvat i dale, prijde do smesneho.
1.3.2018 Aktualizace stavu TIPu Tento tip byl 29.8. 2017 uzavřen hodnocením - VYŘEŠENÝ. Přitom slib, že místo uschlého stromu (Černý jeřáb) bude na podzim vysazen jiný - NEBYL SPLNĚN. Oprava ochranného koše stromu vyšla vniveč, neboť byl opět poškozen vypáčením, přičemž byla vytržena i část svařované spodní litinové mříže, která se nyní překrývá se sousední od které byla odtržena. Předběžné opatření - zabraňující dalšímu vandalismu - bych spatřoval v současném odstranění ochranného koše, který by se vrátil na své místo až s výsadbou nového stromku Černého jeřábu na jaře 2018, se současnou opravou litinové mříže. A jelikož je v okolí přiléhající lavičky neskutečný bordel od vysedávajících pobudů (neuvěřitelné množství nedopalků od cigaret a ostatních odpadků) v čemž zřejmě nelze, nějak, sjednat pořádek pomocí MP - bylo by zřejmě jediným řešením - v zájmu udržení pořádku - prozatímní odstranění oné lavičky.