en | cs

K tomu, abyste mohli poslat uživateli zprávu nebo sledovat aktivitu uživatele, se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat.

Zavřít
Tomáš Zalabák

Tomáš Zalabák

Úřad MČ Praha 7 - referent odboru dopravy

Popis nebyl při registraci z aplikace vyplněn

Uživatele nikdo nesleduje Poslat zprávu

Poslední aktivita

14.8.2018 Aktualizace stavu TIPu Nedávno bylo odstraněno zábradlí když jde chodec pocákáho projíždějící auto.
14.8.2018 Aktualizace stavu TIPu Silnice není vyspadovana a tvoří se při dešti mega louže, kterou auta nevidí a jak ji projedou tak ohodi lidí co čekají na tramvaj na zastávce
14.8.2018 Aktualizace stavu TIPu přechod Dělnické u zastávky a přechod Na Maninách na severní straně křižovatky jsou oba nepřehledné a nebezpečné. V Dělnické jezdí auta rychle, lidi často uskakují. Zpomalovací práh by byl vhodný. Při přecházení na přechodu Na Maninách nevidí chodci, kteří jdou ve směru ke Komunardů za sebe na Dělnickou přes vývěsku zastávky a lidi na zastávce, dtto v opačném gardu řidiči odbočující z Dělnické. Ubrat jedno parkovací místo na rohu a dát tam aspoň ty umělé obrubníky by nezaškodilo.Nebo i stavební úpravu. Obecně tam není bezpečno, co se provozu týká.
14.8.2018 Aktualizace stavu TIPu Ulice je dosti široká a velmi praktická by zde byla možnost projet na kole v obou směrech. Jde o ideální přístupovou komunikaci přímo ke stanici metra Holešovice. Cyklista přijíždějící od vlakové zastávky Holešovice v Bubnech, by se tak mohli vyhnout nebezpečné křižovatce Železničářů x Plynární. Respektive cyklisté už ulicí Rajská k metru jezdí, bylo by tedy vhodné tuto možnost legalizovat. Děkuji.
14.8.2018 Aktualizace stavu TIPu Pri desti se na silnici tvori louze, auta jedouci po teto dalnici pak ohazuji vodou lidi cekajici na zastavce.