en | cs

K tomu, abyste mohli poslat uživateli zprávu nebo sledovat aktivitu uživatele, se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat.

Zavřít
Tomáš Zalabák

Tomáš Zalabák

Úřad MČ Praha 7 - referent odboru dopravy

Popis nebyl při registraci z aplikace vyplněn

Uživatele nikdo nesleduje Poslat zprávu

Poslední aktivita

3.10.2018 Aktualizace stavu TIPu Žádám o opravu (daní do původního stavu) místní komunikace po stavbě čističky odpadních vod. Zejména pak ulice za Elektrárnou a spojnici mezi ulicí Za Elektránou a Císařský ostrov
3.10.2018 Aktualizace stavu TIPu Dobry den, je hezke, ze se zakazal vjezd techto vozidel do parku. Ale mel by nekdo take resit situace jako je napr. Beer bike stojici na naprosto nevhodnem miste, kdy se turiste prochazeji po vozovce (bohuzel sem nelze vlozit video, mam to natocene). V lete se stalo zvykem, ze stali pred Zemedelskym muzeem smerem k obytnym domum, a pousteli nahlas hudbu. Vzhledem k tomu, ze byli posilneni alkoholem, toto postavani doprovazel rev, o dalsim nevhodnem chovani nemluve.
3.10.2018 Aktualizace stavu TIPu Dobry den. Prechod pres Stef. most. Zelena sviti jen do poloviny prechazeni pri rychle chuzi. Chodec ma pocit, že na něj auta prijizdejici z P7 čekají jen z dobré vůle. A na zelenou se čeká strašně dlouho, pak svítí tři sekundy.
3.10.2018 Aktualizace stavu TIPu Z nepochopitelného důvodu končí chodník těsně před přechodem na úkor dvou (tří) parkovacích míst. Zvolí-li člověk směrem od Výstaviště k nádraží Holešovice podél Sportovní haly cestu po chodníku a nikoli parkovištěm, octne se po 100 metrech v pasti. Vlevo má zábradlí, vpravo rušnou vozovku s tramvajemi a před sebou 2-3 zaparkovaná auta. Řešením by bylo nahrazení zábradlí sloupky, které znemožní vjezd aut na placené parkoviště, a zároveň umožní chodcům pokračovat bezpečně v cestě.
3.10.2018 Aktualizace stavu TIPu Pozustatek od dopravní značky.