Detail uživatele - Tomáš Zalabák

en | cs

K tomu, abyste mohli poslat uživateli zprávu nebo sledovat aktivitu uživatele, se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat.

Zavřít
Tomáš Zalabák

Tomáš Zalabák

Úřad MČ Praha 7 - referent odboru dopravy

Popis nebyl při registraci z aplikace vyplněn

Uživatele nikdo nesleduje Poslat zprávu

Poslední aktivita

Včera v 15:40 Aktualizace stavu TIPu Tohle už přesahuje všechny meze. Radnice se holedbá, jak pomáhá hledat parkovací místa. A jak po zavedení zóny 30 přehodnotí už nedávno ukradená (například v ulici U studánky). A ejhle, po jarním úklidu jen na této křižovatce ukradla hned tři! K čemu jsou 2 přechody pár metrů od sebe ve vedlejší ulici? K čemu máme zóny 30?
Včera v 15:40 Aktualizace stavu TIPu Stav chodníků v ulici U Smaltovny v její části od Řezáčova náměstí po Veletržní ulici je již delší dobu velmi špatný. Chodníky jsou tvořeny vodonepropustným povrchem a i při malém dešti se na něm vytváří hluboké kaluže, navíc násobené propadlými, špatně provedenými uličními šachtami s uzávěry plynu pro jednotlivé domy. V okolí ulice na řadě míst byly chodníky již upraveny, ulice U Smaltovny však zůstává neřešena. Počítá se v rámci chodníkového programu v dohledné době se zajištěním opravy vydlážděním ?
Včera v 15:38 Aktualizace stavu TIPu
Včera v 15:38 Aktualizace stavu TIPu Prosim odstranit
Včera v 15:32 Aktualizace stavu TIPu Prosím opravit