en | cs

K tomu, abyste mohli poslat uživateli zprávu nebo sledovat aktivitu uživatele, se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat.

Zavřít
Laura Kopecká MČ Praha 7

Laura Kopecká MČ Praha 7

Úřad MČ Praha 7 - Vedoucí oddělení úklidu 7U s. r. o.

Popis nebyl při registraci z aplikace vyplněn

Uživatele sleduje 2 lidé Poslat zprávu

Poslední aktivita

25.1.2018 Nový TIP
16.1.2018 Nový TIP
4.12.2017 Aktualizace stavu TIPu Už poněkolikáté jsem si povšiml, jak kropicí multikára nabírá pitnou vodu. Není to trochu plýtvání, když v dosahu je řeka z Vltavy? Ať už na nábřeží nebo ve Stromovce.
4.12.2017 Aktualizace stavu TIPu Dobrý den, opakovaně, takřka obden je tento koš plný odpadků, tak že se do něj nic nevejde, protože si ho sousedé pletou s "velkoobjemovým" kontejnerem. To co leží mimo koš, pak ani neodveze svoz. Bylo by prosím možné vyměnit tento koš za menší, který by nesváděl sousedy k tomu nechávat tam pylte s domovním odpadem a nebo tento koš přesunout na jiné místo, tak aby si člověk nepřipadla že bydlí na smetišti, protože když mám okna hned u tohoto koše, tak to tedy opravdu není hezký pohled. Cedulka, která je na koši přidělaná úřadem, tedy moc nefunguje.
4.12.2017 Aktualizace stavu TIPu Bylo by prosim mozne uvazovat nad vymenou nebo zrusenim odpadkovych kosu ve Veverkove ulici? Jinak pekne kose jsou bohuzel zcela znicene od psi moci a delaji ostudu. Obyvatele domu 10 by byli nejradeji, kdyby pred jejich domem nejlepe zadny kos nestal. Navrhuji zruseni nebo alespon vymenu kosu za nove a udrzovatelnejsi, omyvatelne... Jsou ve Veverkove dva (oba na rohu s Vinarskou).