en | cs

Náš tým

Jiří Rozvařil

Lepší vize

Je duchovním otcem Lepšího místa. To v jeho hlavě se zrodil nápad na projekt, od té doby se jej snaží uskutečnit. Má patnáct let praxe v informačních technologiích, navrhuje a realizuje informační systémy. Jeho vášní je automatizace, optimalizace a vůbec zlepšování. Pochází z Kolína, kde spoluvlastní tiskárnu na samolepicí etikety Colognia press, řadu let už ale žije v lázeňských Poděbradech. Baví ho čínské přísloví “nenadávej na tmu, zapal svíčku”. Proto Lepší místo svítí.

[email protected]

Hana Kružíková

Lepší Lepší místo

Stará se o chod projektu. U jeho rozvoje je od února 2011. Vystudovala žurnalistiku a divadelní vědu, objevovala se na Radiožurnálu nebo v pořadu České televize Divadlo žije! Nedůvěřivě a pomalu se zapaluje pro vše nové, v případě Lepšího místa ale zahořela. Věří, že jím lze alespoň zčásti vyhnat jájismus Čechů z veřejného prostoru. Vedle rozvoje projektu a administrace webu pečuje především o komunikaci s veřejností. Vyrůstala v Kolíně, nyní bydlí v Mladé Boleslavi.

[email protected]

Petr Steklý

Lepší CSR

Pomocí Lepšího místa chce naučit české firmy, co je to CSR. Věří totiž, že se jim společenská odpovědnost bohatě vyplatí. Již řadu let je ředitelem Občanského sdružení Prostor, které kdysi vybudoval prakticky z ničeho. Dnes poskytuje sociální služby od Českého Brodu až po Zruč nad Sázavou. Kromě toho ale také například organizuje tradiční Kmochův Kolín nebo jako významný partner podporuje Lepší místo. Petr rád tančí manažerské kvapíky a miluje výzvy. Žije v Kutné Hoře.

[email protected]

Jakub Obraz

Lepší sociální síť

Vymyslel a nakreslil logo Lepšího místa. Živí se animací, s kolegy si říkají KLUCIvespolek. Jejich firma je podepsaná pod řadou multimediálních projektů či rozpohybovaným designem. Za všechny třeba pod filmem Alois Nebel. Na Lepším místě ho nejvíc zajímá představa odpovědné sociální sítě, která bude lidi bavit a současně jim umožní zlepšovat život okolo sebe. Sám o to už dlouho usiluje v Kutné Hoře, kde bydlí a podněcuje zájem o veřejný prostor a komunitní život.

[email protected]