Udělejme z Mnichova Hradiště lepší místo.
Nabízíme 150 000 Kč na vaše nápady!

Máte nápad, jak vylepšit či oživit Mnichovo Hradiště?

Pošlete nám svůj tip na Lepší místo!

Jak na to?

Stáhněte si do mobilu aplikaci Lepší místo a zaregistrujte se, nebo vložte tip přes www.lepsimisto.cz. Klikněte na Vložit tip a do kolonky Název uveďte: Lepší Hradiště. Do kolonky Popis uveďte stručný popis vašeho námětu. Vyfoťte místo, kde by měl být nápad realizován a klikněte na ikonu Uložit. Váš námět tak doputuje přímo k nám.

Tipy přijímáme od 1. 9. do 1.10. 2017.

A co dál?

Ověříme realizovatelnost a finanční náročnost zaslaných tipů. V termínu od 1. 11. do 15. 11. 2017 sledujte hlasovací portál na této stránce a dejte svůj hlas nápadu, který se vám nejvíc líbí. Vítězné nápady budou zrealizovány.

Stačí tak málo a Hradiště bude lepším místem pro život.

Vyberte, co by ho zlepšilo právě Vám!

Venkovní posilovna

V areálu bývalého letního kina budou umístěny cvičební prvky pro každého, kdo chce být v kondici a trénovat pod širým nebem.

Zútulnění dětského střediska

Prostředí zdravotního střediska dostane veselejší příjemnější vzhled, aby se v čekárnách a na chodbách nemocné, ale i zdravé děti cítily co nejlépe.

Vybudování psího hřiště

Na sídlišti Jaselská vznikne oplocený prostor pro psy. Zvířata se mohou legálně proběhnout na volno, jejich páníčci posedět na lavičce a poklábosit.

Zkrášlení lokality pod zámkem

Oblast mezi ulicemi Zámecká, V Lípách, Hluboká a Na Příkopech či alespoň její část dostane nový kabát. Lavičky, odpadkové koše, květinová úprava a krásný výhled na zámek.

Cvičební prvky pro seniory

Oblíbené posilovací a protahovací stroje nejen pro starší spoluobčany. Cílem cvičení nejsou kilometry a kilogramy, ale zlepšení koordinace a motoriky při minimální zátěži. A často také sousedské setkávání.

Obnova schodů k zámecké zdi

Z Arnoldovy ulice k zámecké zdi stoupají pozůstatky někdejších schodů. Jejich oprava by mimo jiné umožnila kohokoliv bezpečněji svést od zámku směrem k Jizeře.

Květinová louka na sídlišti

Malý kus rozkvetlé louky uprostřed města. Když člověk zavře oči, cítí se jako na prázdninách u babičky. Louka by voněla a bzučela na sídlišti Jaselská.

Rekultivace parčíku ve Šlikově

Nové cesty, proříznutí stromů, lavičky… Zkrátka aby každého lákalo se v tomto klidném kousku Šlikovy ulice na chvíli zastavit a pobýt.

Po sečtení veřejného hlasování na internetu a hlasů odevzdaných ve městském infocentru a v KofoBoxu zvítězila veřejná posilovna. Město Mnichovo Hradiště ji díky příspěvku společnosti Kofola ve výši 150 tisíc korun postaví v roce 2018.

0 hlasů
Venkovní posilovna
0 hlasů
Zútulnění dětského střediska
0 hlasů
Vybudování psího hřiště
0 hlasů
Zkrášlení lokality pod zámkem
0 hlasů
Cvičební prvky pro seniory
0 hlasů
Obnova schodů k zámecké zdi
0 hlasů
Květinová louka na sídlišti
0 hlasů
Rekultivace parčíku ve Šlikově