Lepší místo ve škole Městec Králové2019-01-08T14:37:47+00:00

  Žáci ze základní školy v Městci Králové vymýšlí, jak zlepšit svou školu nebo její blízké okolí. Nejlepší nápad se za 20 000 korun zrealizuje!

Jdu hlasovat

Máš nápad na vylepšení tvé školy či jejího okolí?

Nabízíme 20 000 korun na nejlepší nápad! Poslat ten svůj na Lepší místo se vyplatí. Využít k tomu můžeš náš web – níže je formulář na přidání tvého nápadu! 😉

Jak na to?

Stačí vyplnit formulář a kliknout na tlačítko Odeslat nápad. Vyplň své jméno a e-mail. Zvol výstižný název pro svůj nápad a stručně nám jej popiš. Můžeš přidat i foto místa, které se má vylepšit, či nákres nebo ilustrační foto zamýšleného vylepšení. Své nápady zasílej do 4. listopadu 2018.

Co dál?

Vybereme 4 nejlepší́ nápady a mezi 7. a 18. lednem 2019 pro ně budou moci hlasovat tví spolužáci, učitelé, kamarádi i veřejnost. Koncem ledna 2019 pak proběhne velké finále před porotou složenou ze zástupců radnice a firem, které projekt podpořily. Úkolem žáků zde bude představit své nápady prostřednictvím připravených prezentací. Prezentovat můžeš i ty. Z počtu hlasů z veřejného hlasování a názoru poroty nakonec vzejde vítězný projekt!

letáček STARTUJEME
letáček HLASUJTE

Představení soutěžících projektů

Altán na školní zahradě je málo využívaný a není v dobrém stavu. Lavice a židle jsou staré a opotřebované. Proto jsme se rozhodli pro jeho rekonstrukci. Všechnu práci bychom dokázali udělat sami. Dřevo bychom natřeli do tmavě hnědé, dovnitř by se daly tři dlouhé stoly, ke každému dvě lavice, na které by se mohly dát z uzavíratelného boxu polštáře na sezení proti nachlazení. Celý altán by sloužil k relaxaci žáků, klidně i učitelů, o přestávkách, či v létě k učení.

Náš školní park chceme doplnit lavičkami a stolem, udělat z něj místo pro všechny ze školy i okolí. Tak, aby sloužil k odpočinku dětem i ostatním, kteří tu mohou trávit svůj volný čas.

Pódium by ZŠ v Městci Králové zviditelnilo. Mohlo by se na něm zpívat, tančit, cvičit, předvádět různá další představení, určitě by se na něm mohly pronášet důležité projevy a v neposlední řadě i vyhlašovat výsledky různých soutěží. Z akcích, které se budou konat, se mohou vybírat peníze, a škola tak bude mít na různé učební pomůcky. Radost z pódia by měli nejen žáci, ale určitě i učitelé a další přátelé školy.

V naší škole máme poněkud zastaralé sportovní vybavení, a tak bychom chtěli pořídit například nové fotbalové míče, které by byly k dispozici i o velké přestávce, dále bychom uvítali nové rozlišováky, tretry na atletiku a nové koše na basketbal, pingpongový stůl na školní hřiště, či nové branky.

Hlasování

Kdy a kde se hlasuje?

Veřejné hlasování projektu Lepší místo ve škole Městec Králové probíhá od 7. 1. 2019 do 18. 1. 2019 prostřednictvím ankety na webu Mobilního rozhlasu, partnerském webu pořadatele. Hlasovací anketu zobrazíte kliknutím na tlačítko PŘEJÍT K HLASOVÁNÍ.

Kdo a jak může hlasovat?

Hlasovat může kdokoliv. Každý hlasující má k dispozici 3 hlasy, které by měl vyčerpat a může je buď dát pouze 1 soutěžícímu žákovskému projektu, nebo je rozdělit mezi více žákovských projektů.

Jak jsou hlasy validovány?

Ověření hlasujícího probíhá prostřednictvím zadání telefonního čísla, na které je obratem odeslána SMS s číselným kódem, který je potřeba zadat. Následně je možné realizovat samotné hlasování a potvrdit jej tlačítkem Odeslat odpovědi ankety.

Z každého telefonního čísla je možné hlasovat pouze jednou. Telefonní číslo hlasujícího bude využito výhradně za účelem jeho validace a nezpracovává se k dalším účelům.

PŘEJÍT K HLASOVÁNÍ

Partneři: