Lepší místo ve škole Městec Králové2018-10-21T22:28:23+00:00

Žáci ze základní školy v Městci Králové vymýšlí, jak zlepšit svou školu nebo její blízké okolí. Nejlepší nápad se za 20 000 korun zrealizuje! Máš nápad, co ve tvé škole nebo v jejím okolí chybí? Neváhej a dej nám o něm vědět!

Přidat nápad

Máš nápad na vylepšení tvé školy či jejího okolí?

Nabízíme 20 000 korun na nejlepší nápad! Poslat ten svůj na Lepší místo se vyplatí. Využít k tomu můžeš náš web – níže je formulář na přidání tvého nápadu! 😉

Jak na to?

Stačí vyplnit formulář a kliknout na tlačítko Odeslat nápad. Vyplň své jméno a e-mail. Zvol výstižný název pro svůj nápad a stručně nám jej popiš. Můžeš přidat i foto místa, které se má vylepšit, či nákres nebo ilustrační foto zamýšleného vylepšení. Své nápady zasílej do 4. listopadu 2018.

Co dál?

Vybereme 4 nejlepší́ nápady a mezi 7. a 18. lednem 2019 pro ně budou moci hlasovat tví spolužáci, učitelé, kamarádi i veřejnost. Koncem ledna 2019 pak proběhne velké finále před porotou složenou ze zástupců radnice a firem, které projekt podpořily. Úkolem žáků zde bude představit své nápady prostřednictvím připravených prezentací. Prezentovat můžeš i ty. Z počtu hlasů z veřejného hlasování a názoru poroty nakonec vzejde vítězný projekt!

Přidej svůj nápad na zlepšení

Vyber svou školu:*

50

500

Vlož fotku či obrázek (max 5mb):


Partneři: