en | cs

Lepší Praha 4

Hlasování začíná 1. 8. 2018

O Projektu

Jak udělat z Prahy 4 lepší místo k životu? Nabízíme 300 000 Kč na nejlepší nápady. Máte nápad, jak vylepšit místo, kde žijete? Pošlete nám své TIPy přes aplikaci Lepší místo nebo je napište na zadní stranu letáku.

Jaké jsou okruhy témat a kterých lokalit Prahy 4 se TIPy mohou týkat?

Okruhy témat: • veřejné prostranství • mobiliář – dětské hřiště, lavičky, vodotrysk apod. • zeleň • parkování TIPovat lze pro zlepšení následujících lokalit Prahy 4: ✓ Jílovská ✓ Nad koupalištěm ✓ Nad lesním divadlem ✓ Novodvorská ✓ Štúrova ✓ Vavřenova ✓ Vídeňská ✓ Zálesí ✓ V Štíhlách

Jak na vkládání TIPů do aplikace

Stáhněte si do mobilu aplikaci Lepší místo a zaregistrujte se, nebo vložte TIP přes www.lepsimisto.cz. Klikněte na „Přidat TIP“ a do kolonky Název uveďte: sídliště. Do kolonky Popis uveďte stručný popis Vašeho nápadu. Můžete také přidat fotku místa, kde by měl být nápad realizován, či jak by měl výsledek vypadat. Klikněte na tlačítko Uložit. Poté již Váš námět doputuje přímo k nám! Své nápady můžete vkládat od 14. 5. do 30. 5. 2018.

A co bude dál?

Ze všech vložených nápadu vybereme ty nejlepší, nejzajímavější, nejpotřebnější. Ty se pak utkají ve veřejném hlasování. V termínu od 1. 8. do 3. 9. sledujte hlasovací portál na této stránce a dejte svůj hlas nápadu, který se Vám nejvíc líbí. V první polovině září vyhlásíme vítězné nápady, které zrealizujeme.