en | cs

Lepší místo ve škole Zruč

Hlasujte pro nejlepší projekt do 17. 12. 2017

Přejít na hlasování

O Projektu

Šesťáci a sedmáci ze základky ve Zruči nad Sázavou vymyslí, jak zlepšit svou školu nebo její blízké okolí. Nejlepší nápad se za 20 tisíc korun zrealizuje!

Máš nápad, jak vylepšit svou školu?

20 tisíc korun na nejlepší nápad! To už se vyplatí, poslat svůj námět na Lepší místo. Využít můžete web www.lepsimisto.cz nebo naši mobilní aplikaci pro iOS, Android a Windows Phone.

Jak na to?

Stačí se zaregistrovat a kliknout na tlačítko Přidat tip. Do kolonky Nadpis patří jméno školy (jen díky tomu poznáme, že jde o soutěžní tip). Pak už stačí pouze stručně popsat námět a přidat fotografii místa, které se má vylepšit. Tipy přijímáme do 5. listopadu 2017.

Co dál?

Vybereme dva nejlepší tipy z každé třídy. Mezi 6. a 17. prosincem pro ně budou moci hlasovat děti, učitelé, kamarádi i veřejnost. 1. února 2018 pak proběhne finále před porotou složenou ze zástupců radnice a firem, které projekt podpořily. Žáci představí své nápady prostřednictvím prezentací. Ze součtu veřejného hlasování a názoru poroty pak vzejde vítězný projekt!

Hlasování

Jednoduše vyberte, který nápad chcete podpořit. Z každé školy můžete dát hlas jednomu tipu na zlepšení.

K zapojení do hlasování se musíte nejprve přihlásit či registrovat

6.A

4 hlasů

Cesta za skleníkem

Tento projekt chceme udělat, aby děti ze základní školy měly hezkou zahrádku. A aby byly zdravé. Skleník bychom chtěli postavit na školní zahrádce.

4 hlasů

Dekorace pro každé roční období

Dekorace pro všechna roční období ve třídách. Každá třída by si vyráběla svoje dekorace pro svoji třídu a nebo pro školu. Chceme, aby ve škole bylo více dekorací a aby byla škola více veselá. Nakoupily by se do školy věci na vyrábění dekorací. Byli bychom rádi, kdyby se uskutečnily dekorace po škole a ve třídách.

7.A

10 hlasů

Přestávky bez nudy (stolní fotbálek)

Většinu z nás baví fotbal a ve škole se hrát nedá. Tak proč zájem většiny školy nezmenšit? Dát ho na stůl? Vznikne zábava, která je dobrá na zaplnění času mezi hodinami a tak. Místa je ve škole taky dost.

130 hlasů

Relax Point

Jde o vytvoření příjemného místa v naší škole, kde by si mohli případní žáci o přestávkách odpočinout. Rádi bychom vybudovali třebas i jen malé místo, kde by si děti mohly pohodlně sednout a popovídat. Ke zrealizování našeho nápadu bychom chtěli využít právě oněch 20 000 Kč.