en | cs

Současné projekty

SLÁMOHRANÍ

Víkend plný her a slámy pro celou rodinu, který se uskuteční v Kutné Hoře-Sedlci ve dnech 15. – 16. září!

Více o projektu

Lepší Praha 4

Jak udělat z Prahy 4 lepší místo k životu? Nabízíme 300 000 Kč na nejlepší nápady. Máte nápad, jak vylepšit místo, kde žijete? Pošlete nám své TIPy přes aplikaci Lepší místo nebo je napište na zadní stranu letáku.

Více o projektu

GRAMOFOND pro lepší Loděnici

Jak udělat z Loděnice lepší místo k životu? Nabízíme 100 000 korun na nejlepší nápady. Chcete se zapojit a vložit TIP? Stáhněte si aplikaci Lepší místo, nebo své nápady vkládejte v horním menu přes „Přidat TIP“.

Více o projektu

Lepší místo ve škole Kutná Hora

Díky zapálení a touze něco změnit k lepšímu žáků kutnohorských základních i studentů kutnohorských středních škol již mohly vzniknout 3 projekty, které dělají tyto školy lepším místem nejen pro výuku a studium, ale také pro profesní přípravu studentů i kvalitněji strávený volný čas.

Více o projektu

Lepší místo ve škole Praha 4

Každé dítě na fotce nahoře sehnalo tři hlasy pro postavení multifunkčního areálu, ve kterém nyní sedí. Každé z nich přesvědčilo spolužáky, kamarády, obyvatele své městské části a posléze i porotu, že právě jejich vylepšení školy má největší smysl. A díky Lepšímu místu a jeho partnerům se jim sen splnil!

Více o projektu

Lepší místo ve škole Zruč

Šesťáci a sedmáci ze základky ve Zruči nad Sázavou vymyslí, jak zlepšit svou školu nebo její blízké okolí. Nejlepší nápad se za 20 tisíc korun zrealizuje!

Více o projektu

Lepší místo ve škole Kolín

Hned čtyři kolínské střední školy se zapojily do výzvy na zlepšování svých budov a blízkého okolí. Uskuteční se dva studentské nápady za 50 tisíc korun.

Více o projektu

Lepší Mnichovo Hradiště

Udělejme z Mnichova Hradiště lepší místo. Nabízíme 150 000 Kč na vaše nápady!

Více o projektu

Archivované projekty

Lepší škola v Kutné Hoře

Startuje druhý ročník zlepšování škol v Kutné Hoře. Ke společnosti Foxconn Technology se letos přidávají další lokální finanční partneři a projekt se rozšiřuje ze základních škol také na střední školy.

Více o projektu

Prostor plus, o.p.s.

Podpořte Lepší místo

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat u piva. A nemusíte ani chodit po úřadech. Za šéfem. Nemusíte chodit nikam. Stačí mobilní telefon.

Podpořit nás můžete skrze předchystaný formulář.

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat.

Napište nám o potvrzení