en | cs

Zapojte se

Pro občany, pro každého

Měnit své okolí v lepší místo pro život je hračka. Stačí jen nadšení a aplikace v mobilu. A hned můžete nechat opravit lavičku, vybudovat dětské hřiště nebo třeba vylepšit dopravní značení.

Zaregistrujte se. Rovnou si stáhněte aplikaci do mobilu a začněte.

Pro města, obce a úřady

Ať se mají kam obrátit, když to potřebují. Ukažte vše, co pro svoje město děláte. Získejte si přízeň občanů a dobré jméno.

S Lepším místem dostanete nejen jednoduchý a účinný nástroj pro komunikaci s občany, s firmami i v rámci úřadů. Lidé vám pomůžou objevit věci, na které byste sami jen těžko přicházeli.

domluvme si schůzku

Pro firmy a podnikatele

Příjemné pracovní prostředí je pro zaměstnance čím dál důležitější. Dejte svým lidem příležitost podílet se na jeho rozvoji. A rovnou při tom zefektivněte jejich práci.

A navíc Lepší místo otvírá nové příležitosti pro firmy a podnikatele tam, kde by je konkurence vůbec nečekala. Nové zakázky a zákazníky může přinést i vám.

domluvme si schůzku

Kde už pomáháme

Přirozeně nás propojili s městem i komunitou, zároveň zapojili naše zaměstnance, o což se snažíme. Celkově mě překvapilo množství a kvalita výstupů.

Simona Brůžková, specialistka komunikace / Foxconn CZ

Každý náš občan nám může poslat jakýkoli podnět s lokalizací a fotografií a my se jím zabýváme. Aplikace Lepší místo slouží i našim úředníkům, šetří nám práci a já sám jsem jedním z nejčastějších přispěvatelů.

Jan Čižinský, starosta městské části Praha

Zanechte nám číslo, domluvíme si schůzku

Oops! Something went wrong while submitting the form.
My map will go here

Prostor plus, o.p.s.

Podpořte Lepší místo

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat u piva. A nemusíte ani chodit po úřadech. Za šéfem. Nemusíte chodit nikam. Stačí mobilní telefon.

Podpořit nás můžete skrze předchystaný formulář.

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat.

Napište nám o potvrzení