en | cs

Zapojte se

Portfolio

Lepší místo ve škole
Zapojíme studenty základních a středních do zlepšování jejich škol a blízkého okolí. Společně jim pomůžeme vyhrát peníze na jejich projekt. Potěší nás vytvořená komunita kolem škol a velké množství nově osvojených praktických dovedností studentů. K tomu vede náš systémový projekt.

Lepší místo ve městě
Zapojíme tisíce lidí do sběru nápadů a projektů, které rozvíjejí jejich město. Nejzajímavějším projektům zajistíme kofinancování, dobrovolnickou podporu a produkční i komunikační servis.

Stavíme Vám sen
Kryštof a jeho parta nakreslí, spočítá a postaví stavební projekt vzešlí z veřejného hlasování obyvatel města a regionu. Všem fanouškům Kryštofa zprostředkujeme jeho neotřelí pohled na stavební materiály, logistiku, výrobu, cenotvorbu a řadu dalších dovedností, které jej spolu školou naučíme.

Dobrovolnictví a teambulding
Zažít uspokojivý pocit dobře udělané a smysluplné práce v dobro druhého a příjemně strávit čas s kolegy. K tomu Vás dovedeme.

Správa nadací

Radovat se z pozitivních společenských dopadů a viditelnosti Vašich Nadací, nadačních fondů a grantů. K tomu vede naše externí správa.

domluvme si schůzku

CSR Strategie

Sdílet a komunikovat hodnoty neotřelým způsobem a získat nové zákazníky, partnery i kolegy. K tomu vedou naše strategie CSR.

domluvme si schůzku

Kde už pomáháme

Přirozeně nás propojili s městem i komunitou, zároveň zapojili naše zaměstnance, o což se snažíme. Celkově mě překvapilo množství a kvalita výstupů.

Simona Brůžková, specialistka komunikace / Foxconn CZ

Každý náš občan nám může poslat jakýkoli podnět s lokalizací a fotografií a my se jím zabýváme. Aplikace Lepší místo slouží i našim úředníkům, šetří nám práci a já sám jsem jedním z nejčastějších přispěvatelů.

Jan Čižinský, starosta městské části Praha

Zanechte nám číslo, domluvíme si schůzku

Oops! Something went wrong while submitting the form.
My map will go here

Prostor plus, o.p.s.

Podpořte Lepší místo

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat u piva. A nemusíte ani chodit po úřadech. Za šéfem. Nemusíte chodit nikam. Stačí mobilní telefon.

Podpořit nás můžete skrze předchystaný formulář.

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat.

Napište nám o potvrzení