en | cs

To jsme my, nadšenci z Lepšího místa

Petr Steklý

Udává tón i směr. A má to tu na povel.

Petr stojí za současnou vizí a strategií Lepšího místa. A kromě toho dokáže svým nadšením strhnout všechny okolo.

Lucie Kolková

I firmám se vyplatí poznat sílu Lepšího místa.

O to se u nás stará Lucie. Vypátrá a osloví firmy, které vidí smysl i výhody spolupráce s radnicí a obyvateli měst a obcí.

Jana Dařílková

Úřady s dobrou pověstí.

U nás v Lepším místě úřadům pomáhá Jana. Stará se, aby veřejnost poznala, že úředníkům záleží na lidech. Že jsou odpovědní. A že za to umí vzít.

Míša Kubíčková

Neotřelé dětské nápady nezapadnou!

A naše Míša se o to postará. Nadchne pro věc spoustu dětí a studentů, kteří pak můžou zlepšit svou školu. A taky to dělají. Navíc se při tom učí, že má smysl se zajímat o okolí a být aktivní.

Kamila Drtilová

Každý dobrý skutek musí být po zásluze odměněn.

Podporujeme osvícené zaměstnavatele, aktivní lidi a dobré skutky. A Kamila dokáže zařídit, aby se o takových dověděla co nejširší veřejnost.

O nás

Lepší místo je první on-line i off-line platforma, která je republikově i regionálně čtená. Nabízí příběhy jak se z obyčejných lidí staly aktivní místní lídři a opinion-makeři jež spolu s místními firmami a městy, mění své okolí k lepšímu. Umožňuje aktivně vyhledávat příležitosti ke zlepšení veřejného prostoru a nabízí konkrétní řešení a data, jež umožnují snadno se ucházet o finanční i materiální podporu lidí, firem i radnice.

Stavíme na našich zkušenostech s aplikacemi, s radnicemi, s místními firmami, se školami, s dárci a hlavně s veřejností. Vytváříme kvalitní lokální obsah s vysokou přidanou hodnotou, který komunikujeme nástroji partnerů z www.neogenie.cz , mediálních partnerů a nástroji místních samospráv.

Spojujeme přes 400 měst a obcí. Celkem mluvíme k 120 000 lidem a stále rosteme. Společně vytváříme společensky odpovědnou multimediální platformu pro zlepšení Česka.

Napište nám, rádi s vámi dáme řeč

Myslíte, že by vaše město, firma nebo škola neměla v projektu chybět? Dejte vědět, rádi za vámi přijedeme a něco společně vymyslíme.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prostor plus, o.p.s.

Podpořte Lepší místo

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat u piva. A nemusíte ani chodit po úřadech. Za šéfem. Nemusíte chodit nikam. Stačí mobilní telefon.

Podpořit nás můžete skrze předchystaný formulář.

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat.

Napište nám o potvrzení