en | cs

To jsme my, nadšenci z Lepšího místa

Petr Steklý

Udává tón i směr. A má to tu na povel.

Petr stojí za současnou vizí a strategií Lepšího místa. A kromě toho dokáže svým nadšením strhnout všechny okolo.

Lucie Kolková

I firmám se vyplatí poznat sílu Lepšího místa.

O to se u nás stará Lucie. Vypátrá a osloví firmy, které vidí smysl i výhody spolupráce s radnicí a obyvateli měst a obcí.

Hana Kružíková

Úřady s dobrou pověstí.

U nás v Lepším místě úřadům pomáhá Hanka. Stará se, aby veřejnost poznala, že úředníkům záleží na lidech. Že jsou odpovědní. A že za to umí vzít.

Míša Kubíčková

Neotřelé dětské nápady nezapadnou!

A naše Míša se o to postará. Nadchne pro věc spoustu dětí a studentů, kteří pak můžou zlepšit svou školu. A taky to dělají. Navíc se při tom učí, že má smysl se zajímat o okolí a být aktivní.

Kamila Drtilová

Každý dobrý skutek musí být po zásluze odměněn.

Podporujeme osvícené zaměstnavatele, aktivní lidi a dobré skutky. A Kamila dokáže zařídit, aby se o takových dověděla co nejširší veřejnost.

Od nadávek k aplikaci

Všechno nastartovala myšlenka, že nestačí jen nadávat na to, co se nám kde nelíbí. Chtělo to akci. Způsob, jak s věcmi doopravdy pohnout. Proto vzniklo Lepší místo. Aplikace, která pomáhá změnit Česko v místo, kde se žije lépe.

Jak myšlence a projektu zajistit dlouhý život

Jistě, od roku 2011, kdy Lepší místo vzniklo, jsme se dopustili spousty chyb a přešlapů. A stálo nás to spoustu času i energie. Ale o to jsme si dneska jistější v kramflecích. Nasbírali jsme zkušenosti a znalosti v oblasti, kterou nikdo jiný nezná tak dobře.

Víme, že mecenáši nestačí a že nestojí v zástupech, aby nám nasypali hromady peněz. Je nám jasné, že bez radnic to nejde, ale že jen na nich projekt stát nemůže. Aplikace Lepší místo sice už chrlila příspěvky, ale my jsme se potřebovali zase pohnout z místa.

Začali jsme tedy víc zapojovat firmy. A školy i děti. Nabízíme jednoduché prostředí pro fundraising. A Lepší místo se zhmotňuje do něčeho, co má řád a opravdu dělá z měst a obcí lepší místa. Nejen díky aplikaci, ale i díky tomu, že propojuje správné lidi.

Napište nám, rádi s vámi dáme řeč

Myslíte, že by vaše město, firma nebo škola neměla v projektu chybět? Dejte vědět, rádi za vámi přijedeme a něco společně vymyslíme.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prostor plus, o.p.s.

Podpořte Lepší místo

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat u piva. A nemusíte ani chodit po úřadech. Za šéfem. Nemusíte chodit nikam. Stačí mobilní telefon.

Podpořit nás můžete skrze předchystaný formulář.

Každý může něco změnit. Zvlášť když nechcete jen nadávat.

Napište nám o potvrzení