Daruj RADOST v Českém Brodě2018-12-05T18:16:05+00:00

Daruj RADOST v Českém Brodě

Předvánoční radost tam, kde jste doma! Darujte spolu s Pilulkou radost v podobě produktů z Pilulka.cz ve výši až 50 000 Kč těm, kdo si to podle Vás zaslouží.

Jdu Hlasovat

V pátek 23. listopadu jsme odstartovali projekt Daruj RADOST v Českém Brodě, neboť lékárna Pilulka v Českém Brodě a internetový obchod Pilulka.cz chtějí podpořit jednotlivce a organizace z okolí Českého Brodu, jejichž příběh si to zaslouží. V tuto chvíli startuje hlasování veřejnosti. Podpořte nominované svým hlasem a dejte nám tak vědět, koho máme obdarovat. Na konci projektu budou slavnostně odměněni výherci, kteří udělali v tomto roce hodně radosti a bez nichž by Český Brod nebyl lepším místem k životu.

Důležité termíny projektu

  • od 23. 11. do 30. 11. 2018 zasílejte své návrhy, koho chcete obdarovat

  • 30. 11. 2018 se sejdou zástupci z Pilulka.cz spolu se starostou a schválí zaslané návrhy, které jsou splnitelné, etické a udělají radost.

  • od 6. 12. do 13. 12. 2018 hlasujte na www.lepsimisto.cz/darujradost. Hlasovat můžete pouze jednou. V rámci svého hlasování budete moci rozdělit 3 kladné hlasy.

  • 19. 12. 2018 proběhne vyhlášení výherců na MÚ v Českém Brodě. Lékárna a starosta dodatečně rozdělí až 3 nominovaným jednotlivcům 3 x 100 hlasů pro ocenění jejich příběhů. Poté budou slavnostně odměněni výherci, jednotlivci a organizace, kteří udělali letos v Českém Brodě hodně radosti a bez nichž by Český Brod nebyl lepším místem k životu. Přijďte i Vy udělat radost vítězům na slavnostní vyhlášení!

     

Jak může vypadat Váš návrh?

Kdo: já, Petr Kolář

Kontakt na mě: mobil, e-mail

Koho nominuji: Atletickou přípravku Český Brod (vedoucí Kateřina Božská)

Kategorie produktů dle nabídky lékárny: potřeby pro sportovce

Proč jej/ji obdarovat (příběh): Protože Kateřina vytvořila výborný tým a atmosféru, a to se odráží nejen na výsledcích, ale ve vzájemných vztazích v celé přípravce. Mám radost, kdykoli je vidím.

Kdo: já, Tereza Jistá

Kontakt na mě: mobil

Koho nominuji: Alenu Procházkovou, moji babičku

Kategorie produktů dle nabídky lékárny: čaje, potraviny

Proč jej/ji obdarovat (příběh): Babička byla celý život pošťačka. Poctivá a usměvavá. I nyní chodí kamarádkám nakupovat a povídá si, směje se. Její radost a elán jsou důležité.

Co je třeba vzít při navrhování v potaz?

Kategorie produktů dle nabídky lékárny

Nedarujeme peníze, ale produkty z Pilulka.cz. Podívejte se na on-line obchod nebo se zeptejte v lékárně.

Jaké produkty na Pilulka.cz můžete najít?

  • pro maminky: vše od vybavení pro dítě, přes hygienu, kosmetiku, hračky, po výživu pro děti nebo mléko.
  • pro babičky a dědy: vše od ortopedických, rehabilitačních či diagnostických pomůcek po vitamíny či nutridrinky.
  • pro sportovce: vše od proteinů, doplňků stravy, shakerů přeš vitamíny po regenerační kosmetiku.
  • pro děti, studenty a jejich učitele: vše od hraček, přes kosmetiku po drogerii.

Dopředu informujeme nominované o postupu do veřejného hlasování

Férovost. Nic neděláme za zády. Kontaktujeme nominované a dopředu je informujeme o postupu do veřejného hlasování. Rozšiřujeme tak možnost vlastní iniciativy podílet se na vítězství. Svou nominaci můžete sdílet se svou komunitou, se svými přáteli, sousedy či rodinou.

Hlasování

Kdy a kde se hlasuje?

Veřejné hlasování projektu Daruj RADOST v Českém Brodě probíhá od 6. 12. 2018 do 13. 12. 2018 prostřednictvím ankety na webu Mobilního rozhlasu, partnerském webu pořadatele. Hlasovací anketu zobrazíte kliknutím na tlačítko PŘEJÍT K HLASOVÁNÍ.

Kdo a jak může hlasovat?

Hlasovat může kdokoliv. Každý hlasující má k dispozici 3 hlasy, které by měl vyčerpat a může je buď dát pouze 1 nominovanému, nebo je rozdělit mezi více nominovaných.

Jak jsou hlasy validovány?

Ověření hlasujícího probíhá prostřednictvím zadání telefonního čísla, na které je obratem odeslána SMS s číselným kódem, který je potřeba zadat. Následně je možné realizovat samotné hlasování a potvrdit jej tlačítkem Odeslat odpovědi ankety.

Z každého telefonního čísla je možné hlasovat pouze jednou. Telefonní číslo hlasujícího bude využito výhradně za účelem jeho validace a nezpracovává se k dalším účelům.

PŘEJÍT K HLASOVÁNÍ